کاکتوس برنزی

با کاکتوس برنزی خیالت از بابت ویزای تحصیلی کشور هدفت راحت باشه چون:

  • با این پکیج برات وقت سفارت میگیریم
  • مدارک ویزات رو آماده میکنیم
  • برای ویزا اقدام میکنیم
  • ویزا رو از سفارت میگیریم و تقدیمت میکنیم

آنچه در این ویدیو مشاهده خواهید کرد:

  • کاکتوس برنزی چی هست ؟؟
  • آیا کاکتوس برنزی به درد شما میخورد یا نه ؟
  • چگونه میتوانید از خدمات کاکتوس برنزی استفاده کنید؟

فرم ارتباط با ما

آدرس دفتر تهران :
پاسداران، جنب مرکز خرید پاسداران،خ شهید سوری،پلاک ۱۰ ، طبقه پنجم واحد ۱۸

شماره تلفن ثابت : 

02122768532

شماره همراه : 

09126528917

شماره تلفن Whatsapp

09126528917

همچنین میتوانید در شبکه های اجتماعی با ما در ارتباط باشید : 

برای مشاوره رایگان در مورد پکیج کاکتوس برنزی میتوانید از قسمت راست با متخصصان ما تماس بگیرید یا اینکه اطلاعات خود را به همراه هرگونه سوالی که دارید برای ما بنویسید تا متخصصان در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

خدمات کاکتوس برنزی

یکی از حساس ترین مراحلی که توی مهاجرت تحصیلی داری، همین گرفتن ویزای تحصیلی هست. چون هر اشتباهی تو این مرحله (که مرحله آخر هم هست) تمام تلاش های قبلیتو به هدر میده و تبدیل به یه تراژدی غم انگیز میشه.
با کاکتوس برنزی خیالت راحته که این مرحله حساس رو یک تیم کاربلد متخصص دلسوز انجام میده که قبلا خودشون این مسیر رو رفتن و سال ها تجربه دارن توی این کار.
این پکیج براتون مناسبه اگر خودتون اونقدر حرفه ای متخصص هستین که کار های گرفتن پذیرش از دانشگاه رو انجام بدید و فقط برای گرفتن ویزا نیاز به کمک و راهنمایی دارید.

با کاکتوس برنزی این خدمات رو میگیری

مشاوره رایگان

بیرون آمدن از سردرگمی
انتخاب کشور
انتخاب پکیج مناسب

ویزای تحصیلی

گرفتن وقت سفارت
آماده کردن مدارک
شبیه سازی مصاحبه سفارت + مشاوره
اپلای و اقدام برای ویزا در سفارت
پیک آپ ویزا (تحویل گرفتن ویزا از سفارت)

نحوه استفاده از کاکتوس برنزی

اگر واقعا برای تحصیل تو خارج از کشور و مهاجرت تصمیم جدی گرفتی، کاکتوس برنزی میتونه بهترین انتخاب برات باشه. اولین و بهترین اقدام برای گرفتن پکیج کاکتوس برنزی و همکاری با ما، مشاوره هست. آره هم اولین قدم و مهمترین قدمه. میگی چرا؟!
چون تو این روزا اطلاعات درمورد مهاجرت، بخصوص اپلای و مهاجرت تحصیلی زیاد شده که خیلی از اینا خواسته یا ناخواسته اشتباه هستن و تو رو نه تنها به کشور هدفت نمیرسونه، بلکه سردرگم میشی و حتی پول و وقت از دست میدی. ولی میتونی تو کاکتوس، از کسایی که قبلا خودشون این مسیر رو رفتن و چندین ساله تو مسیر مهاجرت به دانشجو های عزیز ایرانی کمک میکنن، به مشاوره کاملا تخصصی و بی نقص رو بگیری.
بعد از مشاوره اگر کاکتوس برنزی برات بهترین و مناسب ترین گزینه بود، میتونی به صورت رسمی و قانونی با شرکت ما قرارداد ببندی و این افتخار رو به ما بدی که به عنوان یک دوست کارهای ویزای تحصیلی کشور هدفت رو برات انجام بدیم