نتایج

توی این صفحه برخی از نتایج فعالیت های تیم قدرتمند کاکتوس رو براتون قرار دادیم ، مشاهده کنید و راحت تر تصمیم بگیرید.

مورد اول : پذیرش با سن بالا

این یکی از 10 ها مورد پذیرش توسط تیم کاکتوس هست که دوست عزیزمون سن بالایی داشتن و گپ تحصیلی زیاد بود. رزومه ایشون بصورت مختصر: سن 43، ارشد مهندسی صنایع، بیش از 10 سال گپ تحصیلی، معدل ارشد 17.30 و معدل لیسانس 15.6، فقط یک مقاله داخلی  و بدون مدرک زبان.

برای ایشون پذیرش با بورسیه کامل به مبلغ 15 هزار یورو گرفتیم از ایتالیا برای مقطع دکترا رشته مدیریت.

ایشون رو فقط برای یک نمونه براتون تو این قسمت گذاشتیم که درنظر داشته باشید حتی بدون داشتن مدرک زبان و با سن خیلی بالا هم میشه پذیرش گرفت و اون هم پذیرش با فاند و بورسیه کامل.

مورد دوم: پذیرش همزمان برای ارشد و دکترا

این دوست عزیز رو هم به این دلیل توی قسمت نتایج آوردیم چون هم برای دکترا و هم ارشد براشون اقدام کردیم تا درنهایت هر کدوم رو دوست داشتن انتخاب کنن و اینکه هر دو مقطع ایشون دانشگاه پیام نور بودن . رزومه ایشون: سن 33 سال، ارشد شیمی تجزیه با معدل 18.4 و لیسانس شیمی کاربردی با معدل 14.2 که هر دو از دانشگاه پیام نور بودن، آیلتس 6 و یک مقاله. 

برای ایشون پذیرش برای مقطع کارشناسی ارشد و دکترا گرفتیم که مقطع دکترا دانشگاه پیزا ایتالیا رو انتخاب کردن که بورسیه 15 هزار یورویی بصورت سالانه داشت. 

ایشون از دانشگاه پیام نور لیسانس و ارشد گرفتن، پس درنظر داشته باشین با دانشگاه های پیام نور، غیرانتفاعی و دانشگاه آزاد هم میشه پذیرش با بورسیه کامل گرفت.

مورد سوم: پذیرش از دانشگاه 24 ام دنیا ( انگلیس)

پذیرش هستی عزیز بخاطر این توی قسمت نتایج اومده چون یکی از نمونه پذیرش های ما از دانشگاه های برتر دنیاست؛ پذیرش از دانشگاه 24 ام دنیا. خلاصه رزومه هستی: سن 30 سال، ارشد و لیسانس مهندسی پزشکی ( بایومتریال) از دانشگاه آزاد با معدل های 17.86 و 14.83، 3 تا مقاله و آیلتس 7.5.

برای هستی عزیز از دانشگاه 24 ام دنیا دوتا پذیرش ارشد گرفتیم و از دانشگاه پلی تکنیک میلان پذیرش دکترا با بورسیه کامل گرفتیم، که ایشون ارشد انگلیس رو ترجیح دادن که با توجه به رتبه دانشگاه کاملا تصمیم منتطقی بود.

مورد چهارم: پذیرش با لیسانس از دانشگاه ناشناخته

پذیرش زهرا عزیز رو به این دلیل تو این قسمت آوردیم چون لیسانس ایشون از یه دانشگاه غیرانتفاعی ناشناخته تو شیراز بود. خلاصه رزومه ایشون: لیسانس مترجمی زبان از دانشگاه غیرانتفاعی با معدل 17.62، سن 29 سال، بدون مقاله و آیلتس 6. 

برای زهرا عزیز از دوتا دانشگاه توی ایتالیا پذیرش گرفتیم تو رشته های زبان شناسی و ادبیات انگلیسی با بورسیه استانی 6000 یورویی.

پس خواهشا اینو درنظر داشته باشین که حتی با داشتن مدرک از دانشگاه های خیلی ناشناخته و توی رشته های کمتر دیده شده باز هم شانس پذیرش و گرفتن بورسیه دارید.

مورد پنجم: پذیرش ارشد مهندسی مکانیک از آمریکا

پذیرش نیما از این نظر خیلی جالب بود که اولا مدرک لیسانس ایشون از دانشگاه آزاد بود و دوما سن ایشون برای ارشد یکم بالا بود و لیسانس رو تازه از 26 سالگی شروع کرده بودن. خلاصه رزومه نیما: سن 30 سال، لیسانس از دانشگاه آزاد با معدل 18.9 با تافل 101 بدون gre. پذیرش نیما از دانشگاه کلمسون آمریکا بود توی رشته مهندسی مکانیک.

مورد ششم: پذیرش از دبیرستان در کانادا

پذیرش عسل رو توی قسمت نتایج آوردیم به عنوان یک نمونه از پذیرش های دبیرستان ما در کانادا. عسل رشته ریاضی فیزیک بود پایه 10 ام با معدل 18.4 بدون مدرک زبان. پذیرش عسل از یکی از بهترین دبیرستان های ونکوور کانادا بود برای پایه 11 ام.

مورد هفتم: پذیرش ارشد انگلیس با معدل 14

پذیرش مسعود واقعا جالب بود و باید به عنوان نمونه تو این قسمت میومد. خلاصه رزومه مسعود: سن 36 سال، لیسانس مهندسی کامپیوتر از دانشگاه آزاد با معدل 14.02 و تافل 105. برای مسعود از انگلیس پذیرش ارشد مهندسی نرم افزار گرفتیم. 

مسعود علاوه بر اینکه لیسانس از دانشگاه آزاد داشت معدل خیلی خیلی پایینی داشت ولی با این حال از یه دانشگاه خوب براش پذیرش گرفتیم. پس هیچ موقع ناامید نشید و سعی کنید فقط حرفه ای عمل کنید تو پروسه مهاجرت و اپلای.

این پذیرش ها فقط نمونه هایی از پذیرش های موفق تیم حرفه ای کاکتوس هستن که بهتون یادآوری کنه با هر شرایط و رزومه ای که دارید میتونید شانسی برای گرفتن پذیرش و حتی فاند و بورسیه داشته باشین. پس اصلا یک لحظه هم شک نکنید و تصمیم قطعی رو بگیرید و پروسه مهاجرت رو شروع کنید. ما قول میدیم با تیم متخصص و حرفه ای کاکتوس تا آخر مسیر همراهت باشیم تا تو هم مثل دوستای عزیزمون توی این صفحه، بتونی به آرزو و هدفت برسی و تو بهترین کشورهای دنیا تحصیل و زندگی کنی.